Sona Bilişim ve Savunma Teknolojileri Teknolojileri ve güvenlik hizmetlerini alanında danışmanlık, çözüm ve destek sağlama, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile mükemmellik anlayışı içerisinde kurumsal müşterilere en iyi hizmeti sunmaktadır. Sona Bilişim ve Savunma Teknolojileri’nın sektörün en iyilerden birisi olmasının nedeni ise, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin kullanım alanlarını bilmesi, ürün ve hizmetleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda birbirine entegre ederek müşterilerine özel çözümler sunmasıdır.
Bu amaçla firmamızda kamu için Proje Grubu, Satış Grubu, Teknik Destek Grubu, Altyapı grupları oluşturulmuş ve en hızlı şekilde ihtiyaca çözüm sağlanmaktadır.

Misyonumuz

İş çeşitlerimiz çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik, yüksek iş ve ticari ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmak.

Yüksek standartlarda kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.

 

Vizyonumuz

Gelişen ve değişen dünyada sarsılmayan bir güven ve disiplin anlayışıyla en güncel teknolojiyi en doğru şekilde müşterilerimizle buluşturmaktır.

Dürüstlükten ve şeffaflıktan ödün vermeyerek güler yüzlü ve sağlam bir hizmet anlayışını ilke edinmek.

Ticari kazancı ikinci planda tutarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak.

Yurduna ve insanına fayda sağlayacak projeler üretmek ve geliştirmek.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz ile hakkında daha fazlası için hizmetler bölümünü ziyaret edebilirsiniz  sorularınızı iletişim bölümlerini kullanarak iletebilirsiniz

Bilişimin sektörüne yeni adım atan şirketimiz kendisine misyon olarak Türkiye’de ve birçok ülkede projeler gerçekleştirererek sektörde en güvenilir firma olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Gerçekleştireceğimiz projelerden elde edeceğimiz tecrübelerimiz ve değerlerimiz bundan sonraki çalışmalarımız için bize yol gösterecektir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada , projelerin başarıya ulaşması ve kurumlara daha profesyonel hizmet verebilmek için, edindiğimiz tecrübeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte bugüne kadar koruduğumuz değerleri ve elde ettiğimiz başarıları bundan sonra devam ettireceğimize olan inancım sonsuzdur.